Byty na prodej

Byty k pronájmu

Nebytové prostory

Byt 3+1    A. Gavlase, 5. patro, Ostrava – Dubina

Byt o velikosti 68 m2 s balkonem v udržovaném stavu. Kuchyně propojena s chodbou a obývacím pokojem. sociální zařízení umakart, podlahy lino. dům po celkové revizalizaci. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a v velké parkoviště. Možno i výměna za 2+1 v Bělském Lese nebo Hrabůvce.

REZERVOVÁNO

ID: 00001

2 300 000,-

Byt 3+1    J. Matuška, 7. patro, Ostrava – Dubina,

V zastoupení prodáme byt 3+1 (68 m2) se zasklenou lodžií v klidné části sídliště na ulici J. Matuška.
Byt je po úpravách sociálního zařízení, podlah a celkového obložení chodby dřevem. Je situovaný v 8.NP, kde je krásný výhled na Beskydy. Byt je velmi útulný, teplý a tichý. Z kuchyně se dá vstoupit do obývacího pokoje, či na chodbu – zde je možnost úpravy dle svých potřeb. Podlahy v obývacích místnostech jsou plovoucí, v ostatních lino a dlažba. Možnost převedení do osobního vlastnictví. V okolí veškerá dostupná občanská vybavenost.

ID: 00002

2 350 000,-

Byt 4+1    A. Gavlase, Ostrava – Dubina

Nabízíme k prodeji družstevní byt větších rozměrů (79 m2) v blízkosti obchodu Albert.
Dům je po celkové revitalizaci – plastová okna, zateplení, zděný balkon. Byt je v původním udržovaném stavu ve zvýšeném přízemí. Soc. zařízení umakart, vana i sprchový kout. Z ložnice je vstup na zděný balkon. Výhodou je velké parkoviště, školka, škola, MHD, zdr. středisko, obchody aj.

ID: 00004

2 750 000,- Kč

Napište nám